MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV financieel gezien tijdens de Coronacrisis (Coronacrisis video 2/7)

Een aantal weken terug heeft het bestuur de keuze moeten maken om toch de contributie te innen ondanks het feit dat er geen voetbal meer wordt aangeboden. Die keuze is gemaakt omdat veel kosten gewoon doorlopen, ook als er niet gevoetbald wordt. Rob Reedijk, voorzitter van de financiële commissie, legt uit hoe de begroting eruit ziet en welke inkomsten en kosten wel of niet wegvallen tijdens de Coronacrisis. Zo kan iedereen zich hopelijk wat meer verplaatsen in de keuzes welke gemaakt zijn op financieel vlak.

(Tijdens het opnemen van de video stormde het waardoor er soms wat ruis door de video heen kan lopen)

YouTube player

 

DEEL DIT ITEM

2 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *