MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV gaat voor volgende seizoen op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer

NSVV en hoofdtrainer Wim van der Steene hebben  besloten na dit seizoen niet het contract te verlengen. Wim van der Steene is dan drie jaar hoofdtrainer geweest van NSVV.

Wim van der SteeneHet bestuur van NSVV heeft er alle vertrouwen in dat onze jonge talentvolle selectie een goed resultaat neerzet in het vervolg van deze competitie. De voetbaltechnische commissie onder leiding van Jeroen Reedijk gaat voor volgend seizoen op zoek naar een nieuwe trainer. Filosofie van NSVV blijft flink investeren om de doelstelling van beste jeugdopleiding van de Hoeksche Waard te realiseren. In de senioren deze talenten verder te ontwikkelen om onze ambities te realiseren.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *