MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV heeft contract met trainersduo Ton Havelaar en Bas Snel met één jaar verlengd

Het bestuur van NSVV is zeer verheugd dat ze de contracten met het trainersduo Ton Havelaar en Bas Snel met één jaar hebben kunnen verlengen. Nog maar één jaar geleden in de winterstop van vorig jaar hebben Bas en Ton de selectie bij de hand genomen. Vanaf die winterstop heeft het eerste elftal een groei doorgemaakt en is het van een zevende positie op de laatste speeldag kampioen geworden. Ook dit jaar doen we met een nagenoeg ongewijzigde selectie in een sterke tweede klasse goed mee en staan we keurig in het linker rijtje. Het bestuur heeft er wel alle vertrouwen in dat het eerste elftal onder leiding van Bas en Ton goed blijft presteren met aantrekkelijk verzorgd voetbal.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *