MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV heeft een nieuwe website!

Vanaf nu is de website van NSVV totaal vernieuwd! Dat is weer even wennen, maar het laatste nieuws vindt je zoals altijd bovenaan en is onderverdeeld onder verschillende categorieën. Wat nieuw is, zijn de teampagina’s met actuele informatie over het wedstrijdschema, uitslagen en foto’s. Zo heeft elk team zijn eigen up-to-date informatie op onze website. Kijk hiervoor bij ‘teams’ in het menu en zoek je eigen team! Ben je op zoek naar het complete overzicht van bijvoorbeeld alle wedstrijden die gespeeld worden op zaterdag? Daarvoor kun je nog steeds terecht op teletekst, onder ‘club’ in de menubalk. Neem verder gewoon even de tijd om even rond te struinen op de nieuwe website om te kijken wat en waar alles nu staat. Heb je nuttige feedback of tips? Laat het ons weten via [email protected]

De website word de komende continue vernieuwd met nieuwe functies en eventuele fouten worden snel opgelost!

DEEL DIT ITEM

2 reacties

  1. Mooi site, maar ik zocht toevallig naar het trainingsschema maar de link daar naar toe werkt niet meer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *