MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV JO6 JO7 Beestenboeltoernooi (19.10.19)

Welkom op het jaarlijkse NSVV Thema toernooi!

Op zaterdag 19 oktober worden de velden 2 en 6 weer overspoeld door voetballende “beesten”.

Alle teams worden uitgenodigd om in een creatieve bij het thema passende voetbaloutfit aan de aftrap te verschijnen. Eigen creativiteit van de spelers wordt natuurlijk gewaardeerd en de meest creatieve teamoutfit wordt beloond.

Tijdens het Beestenboeltoernooi worden er geen standen bijgehouden, conform de KNVB richtlijnen en centraal gestart en afgefloten. Bij deze leeftijdscategorie gaat het tenslotte geheel om de lol om met een bal bezig te zijn.

Spelvorm : 4 tegen 4 zonder vaste keeper
Wedstrijdduur: 10 minuten

Alle NSVV teams spelen automatisch mee op eigen thuistoernooien.Informatie is bij de leiders van het team op te vragen.

 

Ook  met je team  meespelen ?

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *