MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

“NSVV verbindt Numansdorp” bij Radio Hoeksche Waard

Zaterdag 3 juni om 10:30 komt NSVV live in de Radio Hoeksche Waard uitzending vertellen over de goede doelen actie “NSVV verbindt Numansdorp”. De uitzending is te volgen via https://www.omroephw.nl/

 

 

Er komen steeds meer aanmeldingen binnen voor de programma onderdelen van onze feestweek 21-24 juni, maar er is nog zeker plaats. Hierbij een update van de onderdelen waarop je vooraf moet inschrijven.

 

 

 

 

Beachvoetbal

Nog niet alle teams hebben zich ingeschreven. De vrijwilligers gaan 100 kub hagelwit zand voor jullie neerleggen. Zorg dat je veel lol kan maken op het strand en schrijf je team in. Dit kan via mail naar [email protected]

FIFA toernooi

Meer dan 70% van de beschikbare plaatsen zijn geboekt. Het gaat snel, dus geef je op en kom spelen tegen de professionele E-player van Excelsior Danny Hazebroek. Inschrijven via www.fifatournament.com/nsvv

Klaverjasnacht

Extra koppels zijn van harte welkom. Kom ook gezellig om de hoofdprijs spelen met je maatje. Inschrijven kan via [email protected]  of [email protected]

Gratis ontbijt

Wil je ook lekker ontbijten op je favorieten club, dat kan gratis dit keer. Er hebben zich al vele mensen ingeschreven, maar er is voldoende sponsorbudget om meer aanmelders te ontvangen. Aanmelden via e-mail naar [email protected]

Koeschijten

Inmiddels zijn 40% van de kavels verkocht. Je kan €444 winnen als de Koe op jouw kavel gaat schijten. Wil je jezelf een onvergetelijke dag bezorgen, koop dan een kavel. Loten zijn te koop aan de bar in ons clubhuis en langs de lijn bij Riet van der Giesen. Tijdens de Paardenmarkt hebben we een stand om extra aandacht voor onze actie te krijgen en loten te verkopen.

 

Talenten gezocht

Er zijn veel talenten nodig om deze gezellige feestweek mogelijk te maken. Meld je aan om te helpen via [email protected]  of [email protected]

Het gehele feestelijke programma van de actie kan je nakijken via deze link

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *