MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Numafa sponsort Dames 1 en meiden B1

Aan het begin van dit seizoen benaderde de Sponsorcommissie Hans Andeweg van Numafa om te vragen of hij ons (financieel) wilde helpen met nieuwe dug outs voor het hoofdveld. Hans deed dat graag en in ruil daarvoor konden wij zijn bedrijfsnaam plaatsen op twee elftallen. Omdat Hans’ dochter Kirsten een van de nieuwe ‘voetbalvrouwen’ van NSVV is, was de keuze voor het eerste elftal snel gemaakt: Numafa zou komen te prijken op de tenues van Dames 1. Voor het gemak kregen de meiden van de B1 ook deze naam, wat later handig bleek omdat deze meiden regelmatig met elkaar mee doen en dat qua tenues dus geen verwarring oplevert. Om elkaar een beetje te leren kennen heeft Hans op eigen initiatief een rondleiding bij Numafa georganiseerd en daarna hebben ze een afzakkertje genomen in de kroeg. Een leuk idee wat erg werd gewaardeerd door zowel Dames 1 als de sponsorcommissie.

De officiële sponsoruitreiking volgde onlangs en gezien de stralende glimlach van de sponsor tussen al die mooie meiden, heeft hij het goed bekeken door juiste deze elftallen te sponsoren. Zelden zo’n blije sponsor gezien. Bedankt Numafa!

Dames1 met sponsor

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *