MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Ook NSVV clubscheidsrechters in het nieuw!

Op donderdag 24 september jl. beleefde NSVV een primeur: voor het eerst in de geschiedenis werd er een gesponsord kledingpakket uitgereikt aan alle clubscheidsrechters! Sponsor Angeline den Tuinder van Den Tuinder Advies & Management vond het belangrijk dat ook deze groep vrijwilligers beloond werd voor hun inzet d.m.v. een mooi Quick tenue. Op deze manier lopen niet alleen de voetballers en trainers er mooi bij, maar ook onze scheidsrechters.  

Sinds enkele seizoenen beschikt NSVV over een ambitieuze scheidsrechterscommmissie die zich inzetten voor het begeleiden en trainen van één van de lastigste vrijwilligerstaken van de vereniging. Zij hebben zelfs als doelstelling om de KNVB/ARAG Fairplay certificering binnen te slepen, zodat straks niet alleen onze jeugdopleiding is bekroond, maar ook ons scheidsrechterskorps.  

Ook interesse om je op te laten leiden als scheidsrechter en aanspraak te maken op zo’n mooi pakket? Dat kan altijd! Meld je aan via [email protected] 

Klik hier voor de fotoreportage

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *