MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Oude voetbalschoenen inleveren vs nieuwe kopen met 20% korting

Bij NSVV gebruiken we voetbaltenues 3 jaar en daarna voeren we deze af naar een goed doel. Dit keer schenken we de huidige kleding aan een project om arme gezinnen in Suriname te steunen. Daarvoor zijn we ook op zoek naar gebruikte (dus geen kapotte) voetbalschoenen en trainingskleding, waar jij ons ook bij kunt helpen! Hoe kun je dit doen? Heel simpel: bij de ingangspoorten zal iedere trainingsavond een container staan waar je je voetbalschoenen of trainingskleding kunt doneren. Dus ben je uit je schoenen gegroeid of vind je iets niet mooi meer? Doe ze dan in de container en blaas ze een mooi tweede leven in!

En ben je daarna toe aan nieuwe voetbalschoenen? Weet dan dat NSVV’ers tot 31 juli 2020 20% korting krijgen op hun voetbalschoenen bij Sport2000 in Oud Beijerland en in Sport2000 Soccer Center in Rotterdam! Print daarvoor deze bon uit (download bon) en neem hem mee naar de winkel. De adressen: Oost-Voorstraat 43 in Oud-Beijerland of Hoogstraat 181 in Rotterdam.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *