Overlijden Jaap van der Jagt

Op 10 februari is Jaap van der Jagt, trouwe vrijwilliger en groot supporter van NSVV, overleden. Hij was ziek en heeft de strijd -ondanks zijn vechtlust- niet gewonnen. Jaap was trouw lid van de onderhoudsploeg en was daarbij de gangmaker met twee rechterhanden. Ook was hij altijd te vinden bij zowel thuis-als uitwedstrijden van NSVV 1. Daarom zal bij de eerste thuiswedstrijd van NSVV 1, op 14 maart, worden gespeeld met rouwbanden ter nagedachtenis aan Jaap. Zijn familie is bij deze uitgenodigd hierbij te zijn. Wij wensen zijn vrouw Ria (ook NSVV vrijwilligster) en zoon Marco veel sterkte met dit verlies.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *