MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Pasavond kleding dames

Het eerste vrouwenvoetbalseizoen bij NSVV gaat bijna van start. Op woensdag 3 juni vanaf 19:00 tot 20:00 uur vindt de kleding ‘pasavond’ bij NSVV voor de dames van de elftallen MB t/m MD van NSVV plaats. Dan is elk spelend en nieuw lid uitgenodigd om haar Quick tenue voor komend seizoen te komen passen. Je draagt deze kleding het hele seizoen en aan het eind lever je het weer in. Let op: dit is de enige mogelijkheid om te passen! Kun je niet komen? Spreek dan met een medespeler -die wel komt- af hoe groot je het tenue wilt (net zo groot, 1 maat kleiner of 1 maat groter dan degene die past).

Een ander aandachtspunt betreft de overschrijving van de meiden die van een andere vereniging komen. Zij dienen vóór 15 juni a.s. hun overschrijving geregeld te hebben.

Mochten er nog vragen zijn stuur dan een email naar [email protected]

De damescommissie

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *