MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Pascal Hoek gaat door als trainer van NSVV 2

De voetbaltechnische commissie is blij met het verlengen van het contract met hoofdtrainer Pascal Hoek van NSVV 2. Ook dit seizoen zijn er weer spelers uit de jeugdopleiding ingestroomd naar de tweede selectie. In het huidige tweede seizoen onder leiding van Pascal ziet de voetbaltechnische commissie weer duidelijk een goede  talentontwikkeling van onze spelers. Een aantal is zelfs vanuit het tweede team doorgebroken in het eerste team.  Er wordt met een goede voetbalvisie gevoetbald door het tweede team in de reserve 2e klasse.  Daarnaast wordt er tussen de trainers van de eerste en tweede selectie goed samengewerkt, waardoor uitwisseling van spelers optimaal georganiseerd is. De voetbaltechnische commissie heeft er alle vertrouwen in dat NSVV 2 weer een mooie teamprestatie dit seizoen gaat behalen in de reserve tweede klasse.

DEEL DIT ITEM