MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Presentatiegids 2020 – 2021

Aanstaande zaterdag (19-09-2020) start dan eindelijk weer officieel de competitie. Zoals u gewend bent bij NSVV, altijd het moment waarop u zich kunt gaan inlezen in de status van onze club. De presentatiegids voor seizoen 2020-2021 zal weer worden uitgereikt aan alle leden en andere betrokkenen bij onze voetbalclub. De redactie heeft weer hun best gedaan een mooie dwarsdoorsnede van de vereniging te maken. Met twee actuele thema’s als rode draad door alle verhalen.

  • Wat zijn de verwachtingen voor het eerste team?
  • Zijn er nog nieuwe spelers of trainers te verwelkomen?
  • Hoe kijkt de voorzitter naar het nieuwe seizoen
  • …en nog veel meer info voor, door en over NSVV.

Natuurlijk laten we nog niet alles zien, maar een kleine sneak preview willen we u zeker niet onthouden.

Veel leesplezier gewenst namens de redactie.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *