Q-Teamwear artikelen voor winterkou verkrijgbaar in NSVV webshop

Wellicht wist je het al, maar NSVV heeft ook een webshop waarin handige trainingskleding, jassen en ballen worden verkocht. Voor deze koude dagen zijn er echter ook winterse artikelen verkrijgbaar, zoals een beanie en handschoenen. Allemaal van “ons” kledingmerk Q-Teamwear, dus dat matcht goed bij de rest van je NSVV outfit. Deze kun je zelf online bestellen en je krijgt daarna een mailtje wanneer je pakketje bij NSVV wordt afgeleverd. Je vindt de webshop op de homepage van vvnsvv.nl of via het hoofdmenu: club – webshop.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws