MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Rabobank Clubkas Campagne

Leden van Rabobank Het Haringvliet kunnen tussen 1 en 30 september stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Je kan op NSVV stemmen. Hoe meer leden van de bank op NSVV stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort. Dus stem op NSVV!

De Rabobank is een coöperatie. Ze hebben geen aandeelhouders, maar leden. Als klant van de Rabobank kan je lid worden van Rabobank Het Haringvliet. Rabobank Het Haringvliet heeft ruim 23.000 leden in de Hoeksche Waard en Goeree-Overflakkee. Merer informatie kan je vinden op www.rabobank.nl/hhv

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *