MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Reminder: kledingdag 14 januari

Op woensdagmiddag 14 januari organiseert Kogros Sport een “NSVV kledingdag”. Dus mocht je nummer (bijv. van het trainingspak) of je NSVV-logo loslaten of is er iets anders mis met je kleding? Ga dan tussen 12:00 – 17:00 langs op Industriestraat 29a in Numansdorp. Als je die dag zelf niet kunt, dan kun je het natuurlijk ook met iemand meegeven die wel kunt. Nummers en NSVV batches worden meteen erop gedaan, andere issues zullen bij voorkeur ook ter plaatse worden opgelost. Maak van deze mogelijkheid gebruik als dit voor jou van toepassing is of geef het door aan je teammaatjes!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *