MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Rondom één Mei

NSVV 1 mag er voor gaan spelen!

De kleine kans is gepakt!! Via een bijzonder route van 13 wedstrijden mag het 1e a.s. Zaterdag tegen ZBC´97 gaan bepalen wie zich tot kampioen mag kronen. Gisteren werd het pleit beslecht en kwam na de toch enigszins moeizame overwinning tegen het sterk spelende EBOH het bericht dat ZBC na 2-0 voor gestaan te hebben toch nog een puntendeling moest toestaan tegen SVS. Waardoor de laatste thuiswedstrijd van deze jaargang voor NSVV het allermooist denkbare affiche oplevert. Mogen spelen voor de titel. Ik kan nu allemaal pijnlijke momenten gaan oprakelen over de laatste 2 jaar maar de missie is simpel! 3x is scheepsrecht. En daar zijn ze zich allemaal van bewust kan ik jullie verzekeren. De mannen zijn daadwerkelijk op een missie en er wordt op geen enkele manier voorschot genomen op wat evt. komen gaat. Ook daarvan hebben we geleerd zeg maar. 14 Mei moet de dag worden en daar moet alles voor wijken. Tot volgende week langs het veld allemaal en alvast dank voor jullie massale steun.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *