MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Rondom één: Op zoek naar de goede vorm

Het jaar 2017 is begonnen, en de 2e seizoenshelft is één wedstrijd onderweg door de sneeuw van afgelopen weekend. NSVV 1 is weer terug van een geslaagd trainingskamp en de eerste wedstrijden tonen wisselvalligheid. We zijn duidelijk op zoek naar de goede vorm. Op trainingen gaat het echt heel goed maar in wedstrijden wil het nog niet lukken zoals Bas en Ton het voor ogen hebben. Het vertrouwde 4-4-2 met een ruit wordt soms afgewisseld met een klassieke 4-4-3 waarbij de grootste zorg momenteel op het middenveld ligt. De voorste en de achterste linie zijn vrij vast maar op het middenveld is het schuiven geblazen. De middenveld ‘motor’ Leonard Bruynzeel is wegens blessure/schorsing niet voorhanden dus maken we van wisselende ruitvormen gebruik. Met Jeroen Voshart, Roderick Bekker, Arjan van Gurp, Mitchel Louwerens en Sjoerd Hofstede wordt er gerouleerd, en zeker met Jeroen en Arjan wordt nog wel eens geschoven waardoor zij soms op drie verschillende posities per wedstrijd staan. Een luxe als je van die multifunctionele spelers hebt, maar voor de routine is het best lastig en daar hebben we duidelijk nog wat moeite mee! Zeker als de tegenstander heel kort speelt.

Kortom we zijn nog op zoek naar de goede vorm. De eerste wedstrijd tegen Spirit werd jammerlijk gelijk gespeeld na een 2-0 voorsprong en komend weekeind wacht Alexandria ’66. Die ploeg is aan een hele indrukwekkende opmars bezig en trakteerde Piershil, de nummer 2, in de eerste pot van 2017 op een nederlaag. Om eerlijk te zijn stond Alexandria als voormalig 1e klasser ook erg laag maar aan ons om ze in ieder geval geen vleugels te geven en de ‘winning streak’ weer op te pakken. Mochten we in staat zijn de trainingen door te vertalen naar de wedstrijd dan moet dit zeker kunnen lukken. Laat het voorjaar maar komen ik ben klaar met die winter, haha.

Casper Bleijenberg

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *