MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

RTL heeft nieuwe sterren ontdekt bij NSVV

Na het stoppen van Voetbal Inside is RTL naarstig op zoek gegaan naar nieuwe sterren en heeft deze bij NSVV gevonden. Zondag 13 mei a.s. op RTL 4 van 17:30 uur tot 18:00 uur zullen de sterren van onze JO9-4 schitteren in het televisieprogramma Nederland Proeft. In het programma wordt de kijker elke week verrast met de lekkerste recepten en staat een oer-Hollandse groenten of fruit centraal. Presentator Winston Post is speciaal voor de opname van de uitzending van zondag 13 mei naar het NSVV-complex gekomen (zie foto’s). In de rust werd JO9-4 verrast met een lekkere gezonde smoothie van Winston en stelde hij vragen aan onze sterren. Er zijn opnames van de wedstrijd gemaakt, maar deze zijn hopelijk verloren gegaan want de sterren schitterde die dag meer buiten het speelveld. Na de wedstrijd had Winston onze kantine omgebouwd met allemaal lekkere gezonde snacks en drinken. Dit ging erin als koek, maar bevatte veel betere bouwstoffen voor een goede sportprestatie. 

Allemaal kijken dus aanstaande zondag 13 mei RTL 4 om 17:30 uur!

IMG_7387

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *