MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Seizoen gaat van start!

Na weken niets doen, wat moet ik nou op zaterdag? Gaat morgen het seizoen eindelijk weer echt van start. Sommige teams hebben er al de nodige beker en/of vriendschappelijke wedstrijden op zitten. Maar morgen gaat het echte werk beginnen! Eindelijk zullen de zaterdagen weer een invulling hebben. NSVV in plaats van de woonboulevard! 

Morgen begint een nieuw hoofdstuk voor het eerste elftal. De competitie gaat beginnen in de 3de klasse D. Om 14:30 trapt NSVV thuis af tegen De Alblas uit Alblasserdam. Laten we er met z’n allen een mooi seizoen van maken, en hopen op een sportief succesvol seizoen. Niet alleen voor het eerste elftal maar voor alle elftallen. 

Tot zaterdag!

 

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

  1. De eerste 3 punten in de knip wat mij ook weer een krat Hertog Jan kostte voor de jongens van 1.

    Gefeliciteerd mannen! Een goed begin.

    Groet Ivan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *