MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Selectie NSVV blijft intact volgend seizoen

De technische commissie van NSVV is verheugd te mogen mededelen dat de selectie voor het nieuwe seizoen bijna in zijn geheel intact blijft. Alleen Robin Verhoeven maakt vanwege werkomstandigheden de overstap naar NBSVV in Nieuw-Beijerland. Vanuit onze goede jeugdopleiding wordt de selectie weer aangevuld. Voorzitter van de technische commissie Jeroen Reedijk; ondanks de super spannende slotfase van dit lopende seizoen hebben we constructieve gesprekken gevoerd met de selectie en onze sportieve ambities naar elkaar uitgesproken. Niet alleen voor het lopende maar ook het komende seizoen zal NSVV de jacht inzetten naar de 2e klasse. Mochten er eerder al doelen worden behaald dan is dat natuurlijk mooi meegenomen, maar persoonlijk ben ik gewoon heel blij dat we de ingeslagen weg vervolgen. We maken nu goede stappen met ons jeugdbeleid en ook het 2e elftal zal zich naar alle waarschijnlijkheid knap handhaven in de reserve 1e klasse, dus sportief zit er echt schot in. Nu de laatste moeilijke hordes nemen en NSVV is weer terug op het niveau waar het zichzelf op zijn minst ziet.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *