MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Sinterklaas en zijn zwarte pieten komen op bezoek bij v.v. N.S.V.V.

De pepernoten, taaitaai en de chocoladeletters liggen alweer volop in de winkels. De speelgoedfolders rollen met bosjes de brievenbussen in. 5 december is nog wel heel ver weg.

Maar de Sint en zijn Pieten zijn al volop met de voorbereidingen bezig. De Sintcommissie heeft daarom afgelopen week maar eens naar Spanje gebeld, om te vragen of de Sint met zijn Pieten ook dit jaar een avondje vrij kunnen maken om onze voetbalvereniging te bezoeken.

En jawel hoor, nadat we allebei de agenda’s erbij hadden gehaald, hebben we een datum kunnen prikken.

VRIJDAGAVOND 25 NOVEMBER AANVANG 19.00 UUR
(Zet alvast in je agenda)

De Sint vroeg voor wie hij nu eigenlijk moest komen en hoeveel kinderen hij kan verwachten i.v.m. de cadeautjes. Nou daar wisten wij niet helemaal een antwoord op te geven, maar wel dat ons Sinterklaas feest ALLEEN VOOR DE JO9 EN JO7 PUPILLEN georganiseerd wordt.

Waar het Sinterklaasfeest gevierd gaat worden? Dat horen de pupillen later…….
Sint&Piet

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *