MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Status lotenverkoop

De topverkopers onder onze leden hebben de lege lotenboekjes en het geld al weer ingeleverd bij de backoffice. Het enthousiaste verloting vrijwilligersteam is druk bezig de lege verlotingsboekjes en het geld in de administratie te verwerken. De verkoop barometer staat momenteel op 30% van het maximale doelbedrag  (als alle loten verkocht ingeleverd worden).

Het enthousiaste vrijwilligersteam is heel blij met deze start, maar vorig jaar stonden we ter vergelijking op 41%.

barameter-20161028Graag ontvangen we de leeg verkochte lotenboekjes uiterlijk volgende week zaterdag 5 november weer terug. Van maandag 7 november tot vrijdag 11november gaat het NSVV grote verloting vrijwilligersteam de eventueel nog niet ingeleverde lotenboekjes nabellen.

De trekking zal plaatsvinden op zaterdag 12 november tijdens de wir-war.

Zorg ervoor dat we met zijn allen trots zijn op het bereikte resultaat aan het eind van de verloting en in de toekomst kunnen blijven genieten van onze mooie vereniging.

Voor eventuele vragen kan je bellen met Bas Snijders 06-54297431

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *