MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Succesvolle voetbalclinic dames!

Na het succes van vorig jaar werd er op donderdag 21 april jl. voor de tweede keer een voetbalclinic door NSVV georganiseerd voor de dames. Met een opkomst van zeker 50 meiden en weer een aantal nieuwe inschrijvingen voor het nieuwe seizoen was het een geslaagde avond te noemen. De meiden kregen verschillende oefeningen voorgeschoteld en het plezier en fanatisme droop ervan af. Dit was goed om te zien om volgend jaar ook onze sportieve ambities waar te maken.

Mogelijk zijn er weer meer meiden geïnspireerd geraakt en willen ze ook echt gaan voetballen. Bij NSVV zijn jullie van harte welkom! Jullie kunnen je aanmelden via [email protected].

Klik hier voor de fotoreportage

De damescommissie

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *