MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Trainingsschema seizoen 2020/2021

We hebben weer proberen rekening te houden met alle binnengekomen verzoeken met betrekking tot specifieke dagen, starttijden, wisseltijden, alleen kunstgras, alleen echt gras, gelijk met andere teams, afmetingen doelen, enzovoort. Het was een leuke puzzel en we denken er aardig in geslaagd te zijn om zoveel mogelijk wensen in vervulling te laten gaan. Het kan zijn dat er ondanks de opgeloste puzzel toch nog opmerkingen zijn op de indeling. Het is niet makkelijk om het bouwwerk van het schema zonder gevolgen aan te passen, maar uiteraard gaan we er naar kijken. Stuur dan een e-mail naar [email protected] Dit is een schema tot onze consul ingrijpt vanwege de staat van onze grasvelden en we moeten overgaan tot een winterschema.

Trainingsschema downloaden

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *