MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

De verkoop van de loten voor de WIR WAR is begonnen!

Een enthousiast vrijwilligersteam is weer gestart met het uitdelen van de jaarlijkse lotenboekjes. Door het vele vrijwilligerswerk kunnen we onze verenigingsuitgaven laag houden, maar er zijn ook inkomsten nodig naast de contributie. De jaarlijkse grote verloting is voor onze vereniging een onmisbare inkomstenbron. Met een beetje inspanning kunnen leden loten verkopen aan familie, vrienden enz. Koop je zelf loten, dan steun je onze vereniging en maak je gelijktijdig kans op één van de mooie prijzen. Kortom een mooie manier om de contributie niet verder te verhogen en wel te zorgen dat al onze leden een optimaal aanbod krijgen aan accommodatie,  ballen enz. 

Een lotenboekje bestaat uit 50 loten van €1. De trekking zal plaatsvinden tijdens de WIR WAR op zaterdag 17 november.

Zorg ervoor dat we met zijn allen trots zijn op het bereikte resultaat aan het eind van de verloting en in de toekomst kunnen blijven genieten van onze mooie vereniging.

Wij zijn met z’n allen NSVV!

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *