MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Voorlopig programma familiedag

Hieronder treft u het voorlopige programma voor de familiedag.

Wij hopen u allemaal te mogen verwelkomen morgen!!

150617_001 – Programma

DEEL DIT ITEM

2 reacties

  1. Belachelijk dat mensen met een voorbeeldfunctie binnen de club onze jeugd niet ondersteunen met dit toernooi. De support is welkom maar enigszins iets terug doen zit niet in de pijp. In mijn optiek zeer zonde dat de jongens waartegen onze jeugd opkijkt niet enig moreel besef hebben om deze jongens een leuke ochtend te kunnen bezorgen.

    Met zwart witte groet,

    Arie-Dirk Roobol (Vrijwilliger)

    1. Heb je helemaal gelijk in arie d… Er waren er wel een aantal van de A-selektie maar toch kwamen we in eerste instantie een aantal begeleiders te kort… Lijkt mij een kleine moeite om 2 uurtjes een team te begeleiden…

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *