MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Vrijwilligersavond vrijdag 24 maart

De basis van NSVV is dat we een vereniging zijn met leden en geen bedrijf met klanten. We hebben solidaire leden nodig die vrijwilligerswerk willen doen voor onze vereniging. NSVV is blij dat dit functioneringsprincipe nog steeds werkt bij ons. We hoeven niet over te gaan op bedrijfsmatig functioneren waarbij geld de ruilwaarde is. Er zijn nog steeds leden te vinden met voldoende binding met NSVV, waardoor onze vereniging draaiende wordt gehouden.  Wij geloven in de toekomst van de vereniging NSVV en willen daarom jaarlijks de vrijwilligers bedanken voor hun inzet met een vrijwilligersavond.  Deze gezellige avond was afgelopen vrijdag 24 maart.

Vrijwilligers, bedankt voor jullie inzet!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *