MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Waanzinnig leuke voetbaldagen bij NSVV

Van 13 t/m 15 Juli (in de zomervakantie) organiseert NSVV voor jongens én meisjes uit de omgeving van Numansdorp de Clubvoetbaldagen. Elke speler van 6 t/m 13 jaar wordt drie dagen op en top vermaakt met uitdagende en afwisselende trainingen en animatie.

Sociaal en actief in de vakantie Kinderen worden uitgedaagd met afwisselende voetbaloefeningen, maken nieuwe vriendjes en zijn sportief bezig in hun lange zomervakantie. Afwisselende animatie zoals een voetbalquiz met vragen van profspelers, penaltybokaal etc. zorgen voor een mooie mix tussen voetbal en plezier. Kortom drie dagen voetbalfeest met eten en drinken tussen 9.00 en 17.00. Een sportieve, gezonde, veilige kinderopvang. Mede door de aantrekkelijke prijs van € 99,- inclusief compleet voetbaltenue. De inschrijving is nu geopend op www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-nsvv/ 

Voetbal en plezier voor elk kind NSVV organiseert deze voetbaldagen samen met de Clubvoetbaldagen. Deze organisatie heeft jarenlange ervaring en organiseert deze dagen voor meer dan 60 clubs in het land. Zo worden deze dagen professioneel georganiseerd maar blijven deze, gezien de prijs, laagdrempelig voor ouders. Jeroen Reedijk van NSVV vertelt: ‘Doordat Clubvoetbaldagen de organisatie vooraf uit handen neemt kunnen wij ons volledig op de kinderen richten. Een voetbalfeest met glunderende kinderen en ouders dat is ons doel bij NSVV.’ 

Meld je nu aan voor deze topdagen in je vakantie.

Clubvoetbaldagen final

DEEL DIT ITEM

Eén reactie

  1. Finn wil graag mee doen is er nog plaats ??
    Als er keuze is wil hij bij zijn vriendje joshua bloem in het team..

    Graag wacht op u reactie
    Tineke de Vroet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *