MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Week van de scheidsrechter: Scheidsrechters, bedankt!

Deze week is het weer de ‘Week van de Scheidsrechter’. Van 25 september tot en met 2 oktober spreekt Nederland zijn waardering uit voor de scheidsrechters welke iedere week opnieuw het potje voetbal van jouw team in goede banen leiden, zodat jij en je team van het spelletje kunnen genieten. Deze week is er dan ook voor om als voetballers en voetballiefhebbers stil te laten staan bij de inzet van onze scheidsrechters. Laat hen eens weten dat je hun inzet waardeert! Zij maken het tenslotte mogelijk dat je in het weekend weer op het veld kan staan. 

Ook vanuit NSVV willen we onze scheidsrechters graag bedanken voor hun inzet. Morgen zetten we deze scheidsrechters op een speciale manier in het zonnetje.  Lijkt het jou leuk om wedstrijden voor NSVV te fluiten? Meld je dan snel aan via [email protected].

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *