MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Wij zoeken trainers en leiders voor de dames

Het seizoen 2016-2017 loopt alweer op zijn einde. De damescommissie van NSVV is druk bezig met de voorbereidingen voor het volgend seizoen. Het afgelopen jaar hebben we gemerkt dat we veel moeite moeten doen om de begeleiding rondom de meidenteams op orde te krijgen en te houden (tijdens het seizoen). Ook voor komend seizoen willen wij de begeleiding goed regelen, maar dit kunnen we niet zonder jullie!

Wij zijn voor het volgend seizoen dringend op zoek naar trainers en/of leiders voor de dames (voor alle leeftijdscategorieën). Dus vind je het leuk om dames te trainen en/of te begeleiden meld je dan nu aan bij de damescommissie! Dit kan je doen door een email te sturen naar [email protected] of stap een keer af op een van de leden van de damescommissie.

De damescommissie

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *