MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Wim Nieuwland wordt volgend seizoen de hoofdtrainer van NSVV

De zevenenveertig jarige inwoner van Dinteloord Wim Nieuwland is volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van NSVV.  Momenteel is hij trainer van eerste klasser Bruse Boys uit Bruinisse en een onbekende  in onze regio. Bruse Boys staat momenteel 11e in de eerste klasse C met in deze competitie o.a. de Numansdorpse streekgenoten SHO, Smitshoek en Heerjansdam. Het was na het kampioenschap vorig jaar in de tweede klasse E  al bekend dat na vijf succesvolle seizoenen bij Bruse Boys Wim Nieuwland op zoek moest naar een nieuwe club. Hij heeft namelijk alleen dit seizoen van de KNVB dispensatie gekregen om zonder de benodigde papieren een eerste klasser te trainen. Wim Nieuwland heeft meer dan tien jaar trainers ervaring bij Klundert, Dinteloord (huidige Prinsenland), Steenbergen en Bruse Boys. Met zowel Dinteloord als Bruse Boys heeft hij promotie van tweede naar de eerste klasse behaald.  

NSVV heeft gezocht naar een trainer die bewezen heeft met eigen jeugd een team naar een hoger niveau te kunnen brengen. Het bestuur van NSVV is zeer content met het vastleggen van Wim Nieuwland voor volgend seizoen.

nieuwland

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *