MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Wim van der Steene verlengt zijn contract bij NSVV

De voetbaltechnische commissie is  verheugd dat ze het contract met hoofdtrainer Wim van der Steene met één jaar heeft kunnen verlengen tot eind volgend seizoen. De commissie en de spelers zijn ook in het tweede seizoen van Wim van der Steene bij NSVV  tevreden over zijn aanpak.

Momenteel heeft NSVV in klasse 3D een goede positie op de nacompetitie voor promotie.  Dit jaar zijn weer enkele jeugdspelers doorgebroken in het eerste elftal. Hiermee geeft Wim van der Steene goede invulling aan het NSVV beleid van doorstroming van eigen jeugdspelers.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *