MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Informatie-uur kledingcommissie

Beste trainers/leiders,

Dit seizoen is er een nieuwe kledingcommissie aangetreden en wij zouden graag de regels & tips met betrekking tot de kleding nog eens met alle teams doornemen. Omdat jullie al genoeg regelen, willen wij graag per team 1 of 2 andere ouder(s) verantwoordelijk stellen voor de kleding van zijn of haar team. Voor jullie en deze ouders zullen wij in april een informatie-uurtje organiseren waarbij we nog eens doornemen hoe we het beste met de kleding om kunnen gaan en uitleggen hoe we dit weer moeten verzamelen aan het einde van het seizoen. Hierbij zal ook het bestuur aanwezig zijn. Dit doen we om het belang van dit informatie-uurtje kracht bij te zetten, omdat er in voorgaande jaren te laconiek is omgegaan met de in bruikleen gegeven kleding.

Aan het einde van dit seizoen zullen 3 inlevermomenten zijn waarbij de hulpouder(s) verantwoordelijk zullen zijn voor het compleet inleveren van de teamtas en de sporttassen. Ons verzoek is: verstuur dit bericht in jullie teamapps. De ouder(s) die de taak voor het team op zich willen nemen, kunnen een mailtje sturen naar [email protected]. In deze e-mail ontvangen we graag de naam van de contactpersoon, telefoonnummer en de elftalnaam.

Alvast bedankt namens de kledingcommissie en het bestuur van NSVV!

DEEL DIT ITEM