MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Nog meer planten voor verzorgingshuis De Buitensluis en de Hendrikshoeve

Door de grote omvang van onze vereniging zijn veel Numansdorpers bij NSVV betrokken. We vinden het daarom belangrijk dat wij ons ook inzetten voor andere Numansdorpers. Dit doen we normaal gesproken met “NSVV verbindt Numansdorp”-activiteiten, maar door Corona gaat dat natuurlijk allemaal niet door ☹️

Na de hortensia’s die Veteranen 2 er hebben gebracht voor de bewoners, heeft het bestuur vandaag 100 groenteplantjes bezorgd voor het personeel van verzorgingshuis De Buitensluis ???????????????? Eerder zijn ze ook gebracht bij de verzorgers in de Hendrikshoeve. Groot respect voor jullie!

Zorg goed voor elkaar en blijf gezond!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *