MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Contract Kor van der Heiden (Hoofd Opleidingen) met één jaar verlengd

NSVV en Kor van der Heiden (onze Hoofd Opleidingen) gaan ook komend seizoen weer met elkaar door. Kor voelt zich meer en meer thuis als NSVV’er en met al zijn ervaring is hij voor ons de ideale spin in het web om het vernieuwde beleidsplan op voetbalgebied mede vorm te geven.

Jeugdvoorzitter Jeroen Reedijk en de andere leden van de technische commissie spreken dan ook nog steeds van wederzijds goed bevallen waardoor er dan ook geen enkele twijfel is over de deskundigheid, ervaring en enthousiasme van Kor om door te bouwen aan het neerzetten en optimaliseren van onze jeugdafdeling. Waar de afgelopen seizoenen nog het accent lag op de bovenbouw is NSVV maar ook Kor van mening dat er nog een hoop mooi werk hebben te verrichten bij de onderbouw zonder de aandacht en focus op de bovenbouw los te laten.

Gezamenlijk met de technische commissie is Kor dan ook druk bezig om alle elftallen weer zo goed mogelijk in te vullen. Wij hopen volgende week meer nieuws voor u te hebben!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *