MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Koningsdag 27 april 2018

Door het stoppen van Oranjevereniging Prinses Juliana dreigde er dit jaar geen activiteiten te zijn met op Koningsdag in Numansdorp. Gelukkig hoef je je die dag niet te vervelen, want N.S.V.V. organiseert dit jaar diverse activiteiten. Een optocht, diverse spelletjes, een kindervrijmarkt en meer! Voor meer informatie en het aanmelden voor de kindervrijmarkt verwijzen we ja naar de website www.koningsdag-numansdorp.nl.

09:30 uur: Traditionele optocht met muziekvereniging Wilhelmina                                                        11:00 – 15:00 uur: Oranje spelen                                                                                                          11:00 – 15:00 uur: Kindervrijmarkt                                                                                                        09:30 – 15:00 uur NSVV kantine is open en foodtrucks

DJ MARCO verzorgt muziek en er zijn workshops van muziekvereniging Wilhelmina.

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *