MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Kunstgrasveld weer vol in gebruik

Het bestuur heeft overleg gehad met de Gemeente over het gebruik van het kunstgrasveld. De Gemeente gaat geen verdere actie ondernemen en confirmeren zich aan de uitkomst van de onderzoeksresultaten van RIVM en ECHA over het gebruik van kunstgrasvelden. RIVM heeft 20 december 2016 een onderzoek gepubliceerd in opdracht van de Nederlandse overheid. ECHA heeft 28 februari 2017 een onderzoek gepubliceerd in opdracht van de Europese commissie. Beide onderzoeken gaven aan dat er op kunstgrasvelden veilig gevoetbald kan worden. Het bestuur van NSVV volgt de Gemeente en gaat vanaf heden kunstgrasveld 2 weer volledig gebruiken voor trainingen en wedstrijden.

Bijgevoegd de link naar de trainingsindeling die vanaf heden weer in gebruikt is.  

Mochten er vragen of opmerkingen zijn dan kan contact opgenomen worden met onze voorzitter Arie Kruithof [email protected] 06-53781337 of Ben Prooij [email protected] 06-30627666 of consul Edwin Keizerwaard 06-51812961.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *