MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Laatste ronde lotenverkoop

Het NSVV verloting vrijwilligersteam is zeer blij met de 40% leeg verkochte ingeleverde lotenboekjes. Namens onze vereniging hulde aan deze actieve lotenverkopers. Heb jij nog een lotenboekje in je bezit, vergeet dan niet deze a.s. zaterdag 28 oktober in te leveren.

Waarom 28 oktober inleveren, terwijl de trekking pas zaterdag 18 november is?

We hebben een aantal topverkopers klaarstaan om collega leden te helpen die ondanks hun inspanningen het niet is gelukt om alle loten te verkopen. Alle lotenboekjes zijn momenteel uitgezet en deze topverkopers staan te trappelen om aan de slag te gaan. Ze gaan zich de laatste weken inzetten om nog zoveel mogelijk onverkochte loten te verkopen.

 

Komende week gaat het NSVV grote verloting vrijwilligersteam de eventueel nog niet ingeleverde lotenboekjes nabellen. Zorg dat we jou niet hoeven te bellen en lever de boekjes s.v.p. in.

Zorg ervoor dat we met zijn allen trots zijn op het bereikte resultaat aan het eind van de verloting en in de toekomst kunnen blijven genieten van onze mooie vereniging.

Voor eventuele vragen kan je bellen met Bas Snijders 06-54297431

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *