MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

N.S.V.V. Ve2 – SDV Ve2

N.S.V.V. Ve2 – SDV Ve2 Ruststand 0-0 Eindstand 1-2

Doelpunten :

Maurice

SDV, toch een van de betere elftallen en waarschijnlijk gemiddeld ook een van de jongste, dus een geducht tegenstander. Vanaf het begin was het een hoog tempo maar voornamelijk op het middenveld, waar Henk en Remco hun handen vol hadden. Ook Appie moest aan de bak. De backs Peter en Ruud kregen het ook zwaar te verduren maar met de rust bleef het 0-0. Het zag er lange tijd naar uit, dat diegene die zou scoren ook zou winnen. Gelukkig scoorde Maurice, komend van links na een pass van Martin, die werkend de achterlijn wist te halen en Maurice scoorde in de kort(u)e(s) hoek de 1-0 en zo bleef het een tijdje. Maar SDV wist toch te scoren, ondanks het geknok van onze achterhoede. 1-1.

En zo bleek het te blijven totdat SDV toch de bal, via via via via achter Ronald te krijgen. Die ook een lekkere pot stond te keepen. Helaas verlies je met 1-2 maar toch strijd.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *