MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

NSVV 3 bereidt zich in Valencia voor op de 2e seizoenshelft.

Net als het 1e, 2e en VR1 bezoekt het 3e ook het zonnige zuiden om zich voor te bereiden op de tweede seizoenshelft.

Vrijdagochtend vertrokken ze met 19 man vanaf Brussel naar Valencia. Met een middag padel, een fietstocht, voetbalquiz en een internationaal voetbaltoernooi was het een druk programma. NSVV 3 behaalde zelfs de finale van het toernooi, waarin helaas met 4-3 werd verloren tegen een Ierse tegenstander. Desondanks kan er teruggekeken worden op een mooi toernooi en vooral een geslaagd weekend!

Gelukkig hebben ze de foto’s als een mooi aandenken. Het team is absoluut hechter geworden en ze kijken dan ook zeker uit naar de 2e seizoenshelft.

DEEL DIT ITEM