MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Pascal Redeker is de uitsmijter van Serious Request

Zaterdagavond 19 december zal Pascal Redeker de uitsmijter zijn van onzer Serious Request marathon. Pascal is sinds 2007 de vaste huiszanger van het bekende café Bolle Jan in Amsterdam. Naast zijn eigen repertoire (o.a. Lieve Mathilde en Twee Bruine Ogen), kan hij van Hazes tot House zingen.  Hierdoor is Pascal in 2015 voor het tweede maal gekozen tot beste party artiest. Bekend van TV is hij door zijn deelname aan het TV programma Bloed, Zweet en Tranen in 2015. Hij is een groot fan van Serious Request en een geweldige imitator van Gerard Joling blijkt uit een fragment uit 2011. Klik op onderstaande link om het fragment te bekijken

https://www.youtube.com/watch?v=bDw2TphTOAA

Redeker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kom voor het goede doel gezellig met z’n allen naar NSVV!

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *