MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Spartaan’20 A4 – N.S.V.V. A2

Zaterdag 12 december 2015: Spartaan’20 A4 – N.S.V.V. A2      (1-2)   3-6

Ná de gewonnen bekerwedstrijd van afgelopen woensdag tegen SHO A3 stond vandaag alwéér de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop op het programma. We mochten in Rotterdam revanche nemen voor het gelijke spel in de thuiswedstrijd tegen Spartaan’20….van onze kant gezien was dat toch wel dé wedstrijd van de gemiste kansen. Op het hoofdveld van de Rotterdammers werden we met zes laag overvliegende helikopters (twee NH-90-, twee Cougar helikopters van de Koninklijke Luchtmacht en twee Seaking helikopters van de Royal Navy) en een C-130 Hercules transportvliegtuig groots onthaald voor de bekeroverwinning tegen de Oud-Beijerlanders. Achteraf bleek dit ter ere van het 350-jarig bestaan van het Korps Mariniers te zijn, máár indrukwekkend was het wel degelijk. Vrij vroeg in de wedstrijd vond de goed opgekomen Oscar Buisman Edgar Evertse, wiens schot rakelings voorlangs ging. Niet veel later zag Leon van Twist een gewaagde volley over het Rotterdamse doel verdwijnen. Weer even later zag Chaylan Langbroek zijn inzet gekeerd door de Rotterdamse goalie. De toon was gezet en het duurde dan ook niet al te lang voordat de openingstreffer viel. Uit een afgeslagen corner van Arnoud Cazander viel de bal voor de voeten van Chaylan Langbroek die ineens uithaalde en de 0-1 de netten in joeg. Op de tribune ging het gerucht dat z’n vader hem getipt had om meer te schieten, vanwaar akte. Na een goede combinatie tussen Max van der Velden, Edgar Evertse en Chaylan Langbroek, was het laatstgenoemde die voor de 0-2 zorgde (én een lege portemonnee van z’n vader). Helaas werd het snel hierna alweer 1-2 door een slippertje bij ons achterin. Edgar Evertse vond vlak voor rust Arnoud Cazander, die zijn afstandsschot echter gekeerd zag door de Rotterdamse doelman. Hierdoor zochten we met een 1-2 voorsprong de kleedkamer op. Vlak na rust moest eerst Youri Bakker nog handelend optreden, maar al snel namen we het initiatief van de thuisploeg weer over. Met een bekeken pass wist Chaylan Langbroek Wouter van Dam vrij te spelen, die de 1-3 maakte. Arnoud Cazander legde vanuit de zestien de bal terug op Allard Korbijn, wiens fraaie stiftje nét over de lat verdween. Met een perfect genomen vrije trap nét buiten de zestien zette Arnoud Cazander ons halverwege de tweede helft op een riante 1-4 voorsprong. Na een foutieve terugspeelbal vanaf ons middenveld kwam een aanvaller van Spartaan’20 vrij voor Youri Bakker terecht die dit buitenkansje niet liet lopen en beheerst de 2-4 binnenschoot. Even hielden we onze “koppies” er niet bij en lieten Spartaan’20 zélfs terugkomen tot 3-4….hét zou tóch niet? Doordat de thuisploeg niet wist door te drukken hielden we deze benauwde (máár dikverdiende) voorsprong gelukkig vast. We begonnen weer beter te combineren en óók de kansen kwamen weer. Max van der Velden zag zijn inzet gestopt door de keeper en Wouter van Dam haalde uit, waarna een Rotterdamse hand de bal in de zestien van Spartaan’20 beroerde. Helaas zag de scheidsrechter dit niet, óf wilde dit niet zien. Een vrije trap van Arnoud Cazander vloog rakelings over de lat en uit een vrije trap van Wouter van Dam zag óók Chaylan Langbroek zijn inzet geen doel treffen. Tóch viel de bevrijdende 3-5 toen Allard Korbijn Wouter van Dam knap vrijspeelde, waarna laatstgenoemde beheerst afrondde. Spartaan’20 dacht snel weer terug in de wedstrijd te komen, maar Youri Bakker wist dit te voorkomen. In de slotfase was het wederom Wouter van Dam die dit keer van buiten de zestien de bal bijzonder fraai de rechterhoek in krulde: 3-6. In de slotminuut was er nog een kans voor Edgar Evertse om te scoren, maar helaas speelde hij de bal nét ietsje te ver voor zich uit. Gezien de laatste wedstrijden zat het er natuurlijk aan te komen én met deze dikverdiende 3-6 mochten we onze éérste “driepunter” van dit seizoen bijschrijven. Gefeliciteerd mannen!! 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *