VERSCHERPTE MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt

Teamfoto’s maken: 19 en 26 september

De komende twee zaterdagen worden de jaarlijkse elftalfoto’s gemaakt. Deze worden voor-of na de wedstrijd gemaakt op een van de velden rondom de kantine. Dus doe je haar extra mooi, oefen je smile en zoek Cindy en/of Fiona op om te zien waar je moet zijn 📸

PS: het is bijna onmogelijk om het complete team op de foto te krijgen, omdat er altijd wel íemand niet is. Daarom maken we de foto’s alleen tijdens deze twee weken. Wanneer je als team liever de andere week gaat omdat je dan completer bent, kan dat. Kijk dan even in het schema en mail de alternatieve tijd naar fotonsvv@ziggo.nl.

DEEL DIT ITEM

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *