MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Voetbalclinic dames

Op uitnodiging van de damescommissie van NSVV werd er op donderdagavond 16 april jl. een voetbalclinic gehouden voor de meiden die nog niet op voetbal zitten en voor degene die al wel voetballen. Dit als voorbereiding op het komende seizoen waarin NSVV start met damesvoetbal.

DSC_9940
Maar liefst 65 meiden hebben gebruik gemaakt van deze uitnodiging. Er werden eerst een aantal oefeningen gedaan. De voetbalclinic werd afgesloten met een groot partijspel.

Gelet op de opkomst en het enthousiasme van de meiden, mag er zeker gesproken worden van een groot succes. Mogelijk zijn er weer meer meiden geïnspireerd geraakt en willen ze ook echt gaan voetballen. Bij NSVV zijn jullie van harte welkom! Jullie kunnen je aanmelden via [email protected].

DSC_0147

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *