MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Kaartverkoop NSVV schuurfeest!

Het is nog maar 5 dagen tot het NSVV Schuurfeest!
Dit schuurfeest zal plaatsvinden ter ere van het 70-jarig bestaan van onze club. Op deze avond zullen The Euros een spetterend optreden verzorgen en zullen de jongens van MIDOsound ook van de partij zijn. Ondertussen staat de teller op bijna 400 verkochte kaarten en er zijn nog steeds kaarten te koop!! Je kunt je kaartje nog halen op woensdagavond 30 maart tussen 19u00 en 21u00 aan de Groene Kruisweg 14 te Numansdorp. Ook zal er zaterdag 2 april nog de gehele dag verkoop zijn op ons complex. Want u komt toch ook samen met ons het 70-jarig bestaan van NSVV vieren?!

 

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *