MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

26 maart 2016 Rozenburg D1

Dit paasweekend de inhaalwedstrijd thuis tegen Rozenburg. Er staat een harde wind en we mogen wederom op de knollentuin, genaamd veld 1.

We missen aanvoerder Liam (ziek) en spits Daan, beide goed voor 30% van al onze doelpunten.

De omstandigheden zijn lastig voor beide partijen en ondanks dat we de wind in de rug hebben worden we nul keer gevaarlijk. Ook Rozenburg lukt het niet om goed onder de kracht van de wind uit te komen. Voor de neutrale toeschouwer geen leuke helft om te zien.

De 2e helft verwachten we het zwaar te krijgen met wind tegen, maar wonder boven wonder, lijken we beter te gaan voetballen. Er wordt bij vlagen leuk gecombineerd maar doelkansen worden niet of nauwelijks gecreëerd. Rozenburg heeft ook niet veel profijt van de wind mee en komt niet verder dan wat afstandsschoten die meestal het doel niet bereiken. Tsja….een typisch voorbeeld van een bloedeloze 0-0 en dus niet veel te vermelden behalve Bauke te benoemen als absolute uitblinker.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *