MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Media pikken berichtgeving “zwarte lijst” NSVV op

Afgelopen zaterdag heeft het Algemeen Dagblad berichtgeving gedaan over de “zwarte lijst” van NSVV. Een lijst voor recreatieve spelers die de zaterdag graag een hele andere invulling geven dan hun aanwezigheid op het veld. Juist door hun afwezigheid moeten wedstrijden steeds vaker worden afgezegd en lijden de goeden onder de kwaden. Spelers die wel graag willen voetballen worden keer op keer teleurgesteld en moeten zelf voor voldoende invallers zorgen.

Het bestuur was dan ook genoodzaakt om aan de bel te trekken en naar buiten toe te treden wat betreft de kwestie. Na het artikel in het AD werd voorzitter Arie Kruithof afgelopen zaterdag al snel benaderd door RTV Rijnmond voor een interview op de radio. Ook andere media berichtten al snel na het interview waaronder Hoeksch Nieuws, Voetbal Rotterdam en Sportnieuws.nl. Het bestuur spreekt van een zorgelijke kwestie waar snel verbetering zichtbaar moet worden. Een zaak die goed in de gaten gehouden moet worden.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *