MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

Michael Nijssen en Peter Broekman ook volgend seizoen trainersduo NSVV 1

De voetbaltechnische commissie van NSVV is een nieuw contract overeengekomen met het trainersduo Peter Broekman en Michael Nijssen voor volgend seizoen. De bewuste keuze voor trainers waarvan de werkwijze bekend was en een duo die elkaar aanvult, heeft goed uitgepakt. De verwachte voetbalklik tussen Michael en Peter is zeker aanwezig. Natuurlijk zijn de vier gespeelde competitiewedstrijden te weinig om een goed scorebord oordeel te vellen. Er is door de selectie in ieder geval goed doorgetraind en er is alle vertrouwen in een goede herstart van de competitie na de corona stop. De samenwerking tussen de trainers van de drie selectie elftallen van NSVV is ook goed verlopen. Gelijktijdig zijn de contracten verlengd van Pascal Hoek, hoofdtrainer NSVV 2, Koos Kortland hoofdtrainer NSVV 3 en Roland Claver, de keeperstrainer.

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *