MAATREGELEN COVID-19

Lees welke maatregelen NSVV neemt (laatste versie: 23-08-2021)

N.S.V.V. A2 – Slikkerveer A2

Zaterdag 19 maart 2016: N.S.V.V. A2 – Slikkerveer A2   (4-1)   5-2

Doordat Spartaan’20 zich vorige week uit de competitie had teruggetrokken én wij dus 4 (!!) punten kwijt waren, stonden we ineens samen met Slikkerveer stijf onderaan in de 3de klasse 06. Het voordeel was wél dat de tegenstander van vandaag drie wedstrijden meer nodig had om tot twee punten te komen. Doordat óók ons doelsaldo beter was dan Slikkerveer (-15 om -45) konden we oprecht zeggen dat de nummer laatst vandaag bij ons op bezoek kwam. Een klassieke “6 punten-wedstrijd” dus!! Met de gedachte om ná vandaag in ieder geval niet op de laatste plaats terecht te komen begonnen we aan deze belangrijke wedstrijd. En ál na twee minuten konden we juichen toen Chaylan Langbroek op het middenveld de achterbal van de Ridderkerkse doelman doorkopte op Edgar Evertse die met een fraai schot diezelfde keeper kansloos liet: 1-0. Da’s een lekker begin!! Niet veel later kopte Edgar Evertse de bal op de lat. Hierna kreeg Wouter van Dam een opgelegde kans op de 2-0, máár helaas verslikte hij zich in deze mogelijkheid. Uitgerekend uit de tegenaanval hierop kwam Slikkerveer langszij, toen vanaf rechts de bal diagonaal langs Youri Bakker in de verre hoek werd geschoten: 1-1. Het is dat Youri Bakker niet veel later fraai redding wist te brengen, anders hadden we na een half uurtje zomaar ineens achter gestaan. We moesten wéér aan de bak. Bijna hielp de tegenstander ons weer in het zadel toen een verdediger de bal verkeerd raakte en z’n eigen keeper bijna verschalkte. We kwamen weer op voorsprong toen Chaylan Langbroek wederom Edgar Evertse knap aanspeelde, waarna laatstgenoemde goed uithaalde: 2-1. Een knappe solo aan de linkerkant van Oscar Buisman had meer verdiend dan het schot nét over het doel van Slikkerveer. Alwin Bos zette de bal van rechts goed voor op Ricky van Zwieten, maar helaas wilde de derde er (nóg) niet in. Het derde doelpunt viel tóch toen Wouter van Dam een zelfopgebouwde actie vanuit het middenveld doeltreffend afrondde: 3-1. Diezelfde Wouter van Dam wist hierna Ricky van Zwieten te vinden die ons op een veilige 4-1 voorsprong zette. De twee laatstgenoemden kwamen vlak voor rust wéér tot een combinatie, maar helaas trof deze actie dit keer geen doel. Met een welverdiende 4-1 voorsprong begonnen we aan de lange wandeling vanaf veld 4 naar kleedkamer 7. Ná rust pikten we de draad weer op en duwden we de tegenstander steeds verder achteruit. Een afgeslagen bal kwam ineens voor de voeten van Alex van der Bijl, die fraai uithaalde. Helaas wist de keeper van Slikkerveer de bal uit de rechterbovenhoek te plukken. Met een fraaie steekbal van achteruit zette Rini Dröge Ricky van Zwieten vrij voor de Ridderkerkse goalie, maar het enige wat Ricky van Zwieten raakte was pure lucht in plaats van de bal. Het vijfde doelpunt wilde er maar niet in, want ook aanvoerder Leon van Twist zag zijn inzet gestopt en Kevin Groenenberg had na een voorzet van Alwin Bos ook geen geluk met zijn kopbal. En wat gebeurt er als je zelf de kansen mist?…. Juist, ineens kwam Slikkerveer op 4-2 na een slippertje bij ons achterin. Met een gelukje (máár dát mag ook weleens) kwamen we ná uitstekend doorzetten op rechts van Edgar Evertse op 5-2, want zijn voorzet werd door een Ridderkerkse verdediger achter z’n eigen keeper gewerkt. Tóch kwam Slikkerveer nog bijna terug, maar een afstandsschot belandde op de lat boven Youri Bakker. Beau de Reus begon aan een actie op rechts, maar helaas kwam hier geen beloning voor. Edgar Evertse kreeg nog een uitstekende kans om ons verder weg te schieten, maar ook hier géén doelpunt. Uit een corner van Alwin Bos was Hugo Beekman er met een kopbal ook dicht bij een doelpunt. Vlak voor tijd kwam Beau de Reus ineens voor de Slikkerveerse keeper, hij rondde fraai af, máár helaas werd zijn doelpunt vanwege buitenspel afgekeurd. Al met al een dikverdiende 5-2 overwinning mannen….klasse!! Woensdagavond komt SHO bij ons op bezoek….N.S.V.V. A2 - Slikkerveer A2

DEEL DIT ITEM

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *